w ,

Typowanie meczów dla początkujących

Z biegiem lat zakłady sportowe stały się legalne w Polsce oraz za granicą. To znacznie zmniejszyło negatywne nastawienie społeczeństwa do tego typu zarabiania. Obecnie miliony fanów sportu odkrywają rynek zakładów bez strachu i wstydu. Według doniesień branża zakładów sportowych jest warta wiele miliardów dolarów na całym świecie.

Jeśli jesteś zainteresowany rozrywką wynikającą z wygranych, które są dostępne w obszarze zakładów bukmacherskich, musisz zrozumieć, jak to działa. Aby rozpocząć przygodę z zakładami, możesz sprawdzić Typeo, czyli portal będący agregatorem typów bukmacherskich dodawanych przez użytkowników.

sponsorowane

Wskazówki zawarte w tym poście przygotują Cię do przygody i zwiększą Twoje szanse na wygraną. Przejdźmy zatem dalej.

Jak obstawiać zakłady sportowe

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrozumieć, jest różnica między faworytem a słabszym. Kiedy bukmacher publikuje linię zakładów na mecz, najpierw decyduje, która drużyna będzie faworytem, ​​a która będzie słabsza. Nie możesz oczekiwać, że ulubiona drużyna zawsze wygra mecz.

Faworyt zawsze będzie miał niższy kurs. Z drugiej strony, gracz słabszy powinien przegrać, i z tego powodu otrzymuje wyższe kursy. To jest pierwsza rzecz, którą należy zrozumieć, stawiając zakłady sportowe. Po ustaleniu tego spójrzmy na najważniejsze wskazówki, które pomogą Ci w zakładach sportowych jako początkującym.

Zrozumieć spready

Możesz postawić na słabszego lub faworyta na dwa główne sposoby. Istnieje opcja handicapu, która polega na obstawianiu marginesu zwycięstwa. W tej opcji zakładów słabszy otrzymuje punkty, podczas gdy faworyt daje punkty. Są one głównie wykorzystywane do wydarzeń o wyższej liczbie punktów, takich jak piłka nożna i koszykówka.

sponsorowane

Druga metoda obstawiania na słabszego lub faworyta to zakład na zwycięstwo. Takie podejście opiera się tylko na konkretnej drużynie, która wygra mecz. W tej metodzie słabszy otrzymuje plus, a faworyto minus. Oznacza to, że jeśli faworyt ma -200, oznacza to, że zaryzykujesz 200PLN, aby wygrać 100PLN.

Innymi słowy, jeśli faworyt wygra, dostaniesz 100 PLN, ale jeśli przegra, stracisz 200 PLN. Oznacza to, że ryzykujesz więcej, stawiając na faworytów, ponieważ oczekuje się, że wygrają. Jeśli jednak postawisz 100 PLN na słabszych, wygrasz 200 PLN, jeśli wygrają, ale stracisz 100 PLN, jeśli przegrają. Dzieje się tak, ponieważ oczekuje się, że w każdym przypadku przegrają.

Zrozum, co oznacza „Poniżej / powyżej” lub „Suma”.

Bukmacherzy ustawiają również łączną liczbę punktów zdobytych przez obie drużyny w meczu. Nazywa się to powyżej / poniżej lub łącznie. Gracze mogą obstawiać, czy wynik będzie poniżej, czy powyżej sumy. Na przykład, jeśli łączny wynik dwóch drużyn wynosi 4, możesz postawić zakład poniżej 3.5 lub powyżej 3.5.

Jeśli postawisz zakład poniżej 3.5, a łączna liczba zdobytych goli to 4, wygrywasz zakład. Jeśli jednak suma zdobytych goli wynosi 3, zakład przegrywasz.

Wniosek

Wreszcie, zanim postawisz pieniądze na dany zakład, upewnij się, że dokonałeś należytej staranności. Przestudiuj grę i zbadaj poprzednie występy drużyn. Ważne jest również, aby śledzić swoje postępy, aby wiedzieć, czy masz więcej zwycięstw, czy przegranych.

Zacznij typowanie tutaj [promocja Typeo]

Oceń artykuł post

Co myślisz?

Napisane przez Typeo.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Typy na dziś 30.04.2021 r.

Jesteś za niski