w ,

Man City – PSG typ na dziś

W pierwszym meczu zwyciężyło Man City, ale myślę, że PSG było lepszą drużyną. W pierwszej połowie PSG był w stanie opanować grę i stworzył dużo lepsze okazje niż Man City, co zaowocowało prowadzeniem 1: 0 do połowy. Następnie plan gry wyraźnie zmienił się na podejście bardziej defensywne, które moim zdaniem miało na celu powstrzymanie Man City przed strzeleniem gola na wyjeździe. Jednak takie podejście przyniosło odwrotny skutek i PSG stracił 2 bramki w drugiej połowie, przegrywając 2-1. Man City naprawdę nie wyglądało zbyt dobrze przez całą grę i można było pokusić się o stwierdzenie, że oba ich gole były trochę szczęśliwe i mało prawdopodobne, aby powtórzyły się dzisiaj. Spodziewam się, że dużej liczby bramek i akcji ofensywnych po obu stronach.

Nasz typ: under 2.5, PSG +1 AH.