w ,

Kamil Wojtkowski z poważnymi problemami

Kamil Wojtkowski nie zatrzymał się do kontroli drogowej. “Kierowca mercedesa nie zareagował na sygnały policjantów do zatrzymania się, uciekł, a następnie porzucił samochód” – poinformował w poniedziałek rzecznik podlaskiej policji Tomasz Krupa.

Auto znaleziono na parkingu Giełdy Rolno-Towarowej przy ul. Andersa. W poniedziałek jego właściciel sam zgłosił się do jednego z miejskich komisariatów. Policja informuje, że wciąż trwają z nim czynności, ale nie podaje szczegółów.

sponsorowane

Według informacji medialnych, chodzi o piłkarza Jagiellonii Kamila Wojtkowskiego. Sam klub wydał po południu komunikat “w sprawie Kamila Wojtkowskiego”, w którym zarząd SSA Jagiellonia Białystok poinformował, że w związku z niedzielnymi wydarzeniami z udziałem jej zawodnika, klub “jest w trakcie gromadzenia wszystkich niezbędnych informacji dotyczących przebiegu i skutków opisywanej w mediach sytuacji”. 

sponsorowane

“Jednocześnie chcemy podkreślić, że Jagiellonia Białystok potępia takie zachowania i uważa je za rażące naruszenia zasad dyscypliny, na które nie ma miejsca w naszym klubie. Po ustaleniu wszystkich szczegółów zajścia, zostaną wyciągnięte surowe konsekwencje” – głosi komunikat.

źródło: polsatsport.pl

Oceń artykuł post

Co myślisz?

Napisane przez Typeo.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Martyna Grajber walczy z depresją

Czy Lionel Messi zostanie w Barcelonie?