w ,

Beckham: Ronaldo, Messi zostaną przyciągnięci do Interu Miami

Współwłaściciel Inter Miami CF, David Beckham, powiedział, że klub Major League Soccer nadal zamierza pozyskiwać światowe gwiazdy, takie jak Cristiano Ronaldo , Lionel Messi czy Neymar .

Były pomocnik Manchesteru United i Anglii powiedział, że gracze tego kalibru będą zainteresowani grą w Miami, gdy dni ich świetności w Europie dobiegną końca.

sponsorowane

Miami ma kilku znanych graczy w swoim składzie, w tym Gonzalo Higuain , Blaise Matuidi i Rodolfo Pizarro . Jednak zespół zajął 10.miejsce na Konferencji Wschodniej, wychodząc z pierwszej rundy playoffów w sezonie, który został zatrzymany przez pandemię koronawirusa.

Beckham skorzystał z opcji zakupu franczyzy MLS w 2014 roku po przejściu na emeryturę, a liga nagrodziła zespół jemu i jego partnerom biznesowym w 2018 roku.

sponsorowane

Beckham powiedział, że odrodzony klub w południowej Florydzie wzbudzi zainteresowanie światowych gwiazd szukających nowego wyzwania.

„Oczywiście, to wspaniałe miasto, czuję, że mamy świetną bazę fanów, ale rozumiem też, że w Miami i na południu Florydy są wielkie talenty i myślę, że mamy prawdziwą szansę” – powiedział Beckham. „Miami to miasto, które przyciąga graczy grających w Europie, którzy są wielkimi gwiazdami”.

źródło: espn.com
zdjęcie: sport.pl

Oceń artykuł post

Co myślisz?

Napisane przez Typeo.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Liga francuska

Martyna Grajber walczy z depresją