w

Janie! Woda jest zimna

Memy o Janie i Hrabim

Memy o Janie i Hrabim na Karniak.org to duża dawka dodatkowego ekskluzywnego humoru. Memy są elementem, który już na stałe wpisał się do internetowego krajobrazu. Dostarczają dużej dawki pozytywnych lub negatywnych emocji. Jeśli szukasz nowych memów wybierz Karniak.org

Darmowe memy do pobrania

W serwisie Karniak.org zamieszczone są memy, które możesz pobrać i udostępniać. Wszelkie memy są tworzone i dodawane przez użytkowników portalu, w związku z tym Karniak nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

sponsorowane

Jak w szybki sposób za darmo pobrać memy? Wystarczy kliknąć prawym klawiszem myszy lub przytrzymać palcem (w przypadku urządzeń dotykowych) i zapisać obrazek.

Darmowe memy do pobrania na Karniak.org zawsze mogą służyć jako źródło dodatkowego śmiechu. W jaki sposób dodać darmowe memy? Wystarczy kliknąć w link i zarejestrować się a następnie w zakładce „Dodaj” wybrać odpowiednią kategorię i tagi (znaczniki) memów.

sponsorowane

Po zarejestrowaniu masz dostęp do mikroblogu użytkowników oraz swobodnej możliwości komentowania i oceniania memów.

Czym jest Karniak.org?

Karniak to agregator memów z całej sieci. Nasi użytkownicy dodają memy znalezione w internecie lub utworzone samodzielnie. Za memy, które otrzymają w ciągu 48 h 200 głosów można otrzymać zapłatę w wysokości 10 zł. Jeśli chcesz dodatkowo zarobić zawsze możesz spróbować.

Oceń artykuł post

Co myślisz?

Napisane przez Karniak

Karniak.org: memy, śmieszne filmy, śmieszne zdjęcia, humor, zabawa

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tymczasem w nocy

Putin Macron table