w

Darmowe ogłoszenia bez rejestracji

Darmowe ogłoszenia na Diip.pl bez rejestracji są możliwe. Platforma Diip.pl oferuje dodawania ogłoszeń do kilkudziesięciu kategorii i podkategorii bez rejestracji. Każdy użytkownik otrzymuje 3 ogłoszenia do wykorzystania. Przygotowaliśmy również specjalne możliwości dla firm, które chcą ogłaszać się na Diip.pl.
Jak to działa dla osób fizycznych?
1. Klikasz ikonkę +Dodaj
2. W 4 krokach wypełniasz potrzebne informacje
3. Podajesz dane kontaktowe, żeby można było się z Tobą skontaktować
4. Otrzymujesz oferty zakupu

Jak to działa dla firm? Możesz dodać Twój sklep razem z 4 pakietami ogłoszeń. Dla każdego sklepu możesz dodać 3 bezpłatne ogłoszenia na początek, a następnie rozbudowywać go. Masz możliwości reklamowe oraz podbijania ogłoszeń.

sponsorowane
~Diip.pl

Platforma Diip.pl jest przystosowana również do korzystania na urządzeniach mobilnych, telefonach, smartfonach, tabletach. Potrzebujesz szybko sprzedać nieużywane przedmioty lub Twoje usługi? Dodaj wygodnie i szybko ogłoszenie.

sponsorowane

Co odróżnia nas od innych portali?
Każde ogłoszenie jest odpowiednio moderowane, by nie pozwolić na dodawanie SPAMu przez roboty internetowe, dzięki czemu masz pewność, że ogłoszenie jest realne a każdy użytkownik odpowiednio weryfikowany. Przestrzegamy przed dokonywaniem płatności za pośrednictwem linków zewnętrznych, podawaniem numerów kart kredytowych, pinów, loginów czy haseł.

Odkryj innowacyjną moc portalu Diip.pl

  1. Nie używasz? Sprzedaj.
  2. Dodaj ogłoszenie bezpłatnie.
  3. Odkryj jak wiele osób się z Tobą skontaktuje.

Zapraszamy do korzystania.

5/5 - (5 votes)

Co myślisz?

Napisane przez Karniak

Karniak.org: memy, śmieszne filmy, śmieszne zdjęcia, humor, zabawa

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Nowy Rok

Fantazja